Довідник архітектора. Minecraft : [довід. вид.] / К. Джеллі, С. Мілтон ; іл. Р. Марша, Дж. Стакі, Дж. Бейла ; пер. з англ. О. Кондратюка. – 2-ге вид. – Київ : Артбукс, 2019. – 96 с. : іл. – (Моя енциклопедія).
Отримай корисні поради від експертів компанії Mojang та побудуй свій власний шедевр. На сторінках, де розповідається про стилі в архітектурі зображені вже готові споруди й написані рекомендації щодо їх побудови. Далі є окремі розділи зі схемами побудови різних споруд, таких як підводна обсерваторія або екзотична вілла, вони займають декілька розворотів. Цей довідник придумали розробники Minecraft для того, щоб перетворити захоплення грою в системне навчання, завдяки чому розвиваються навички архітектурного і математичного мислення. У книзі зібрані схеми архітектурних споруд виконаних у різних стилях та побудованих у різних біомах. Світ Minecraft різноманітний та безмежний. Тут можна створити, все що забажаєш. “Довідник архітектора” розкаже все, що тобі треба знати, щоб втілити мрії у реальність.
Даррелл, Джеральд (1925-1995).
Птахи, звірі та родичі : научно-популярная литература / Дж. Даррелл ; пер. з англ. Ю. Красиленко ; худож. М. Рудська. – Тернопіль : Навч. книга-Богдан, 2019. – 320 с. : іл.
Друга частина середземноморської трилогії (попередня — «Моя родина та інші звірі», наступна — «Сад богів») відомого британського письменника-анімаліста, зоолога Джеральда Малькольма Даррелла, присвячена золотим часам дитинства автора на грецькому острові Корфу.
Калюта, Ізабелла.
Ман чжу. Китай для допитливих : [наук.-попул. вид.] / І. Калюта ; пер. з пол. Б. Ю. Антоняк ; худож. Я. Амброжевський. – Львів : Урбіно, 2019. – 224 с. : іл. – (Для допитливих).
Чому Китай називають Центральною державою? Чому Новий рік у Китаї – це Свято Весни, яке чомусь відзначають узимку? Навіщо імператору глиняні солдати? І чи справді майстри бойових мистецтв могли проникати крізь стіни? Китайці їдять смажене морозиво й укриті снігом вулкани, а на день народження замість торта частують макаронами. Компас, папір, друк і найскладніша настільна гра з’явилися саме в Китаї! А ще китайці годують духів і спалюють штучні гроші на могилах, а в хмарочосах залишають посередині спеціальний отвір, щоб дракон міг вільно пролетіти крізь нього. Про це і не лише про це ви довідаєтеся із цієї книжки – своєрідного путівника Китаєм. Прочитавши її, ви неодмінно захочете ближче познайомитися з культурою та звичаями цієї дивовижної країни.
Стенб’юрі, С.
501 факт, який треба знати з… Географії [Текст] : [наук.-попул. вид.] / С. Стенб’юрі ; з англ. пер. К. Крапка. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2020. – 256 с. : іл.
У цій книжці, геть не схожій на шкільний підручник, ви знайдете 501 важливий факт про Землю. Зокрема, цікаву інформацію про материки, океани й атмосферу та результати досліджень незвичних природних явищ і екокатастроф. Книжка зацікавить усіх, хто любить пізнавати світ.
Це теж зробила вона : [літер.-худож. вид. : для дітей серед. та ст. шк.віку] / наук. ред. Д. Бортман ; літер. ред. А. Процук ; передм. У. Супрун, О. Кондратюк. – Друге вид. – Київ : Видавництво, 2018. – 108 с. : іл.
Перед вами другий том приголомшливої книги “Це зроби вона”. Як і в першій частині, в цій книзі розповідається про видатних українських жінок досягнення яких не були відомі широкому загалу. Незважаючи на те, що внесок цих жінок у світову історію був вагомим, їх імена і досягнення досі залишалися відомі дуже вузькому колу людей. Тому, мета даної книги розповісти про їх іменах і познайомити читача з внеском наших жінок в світову історію. Над книгою працювала велика команда професіоналів, від істориків до ілюстраторів, як підсумок книга вийшла інформативною і прикрашеної приголомшливими ілюстраціями видатних українських жінок. Перелік головних героїнь книги вражає: дружина османського султана Роксолана, актриса Ада Роговцева, мемуаристика Ізидора Косач, художниця Алла Горська, співачка Квітка Цісик, офтальмолог Надія Пучківська, поетеса Ладя Могилянська, письменниця Марко Вовчок, художниця-абстракціоністка Соня Делоне, архітектор Наталія Чмутіна, модельєр Валентина Саніна-Шлее, оперна співачка Марія Литвиненко-Вольгемут та багато інших.