Категорії «Новини»

«Соціальні функції бібліотеки для дітей у культурному просторі громади»

            18-20 червня 2019 р. Міністерство культури України, Директорат державної мовної політики, Національна бібліотека України для дітей провели науково-практичний семінар «Соціальні функції бібліотеки для дітей у культурному просторі громади» на базі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім В.О. Лягіна та провідних бібліотек Миколаївської області. Зазначений семінар проводився в рамках  циклу …

Пригодницькі викрутаси з Ядвігою Олізарівною

 Які ж то літні канікули та без захоплюючих пригод! Саме це чекало 10-го та 11-го червня на вихованців літніх таборів ЗОШ №59 та №4 під час театралізованого читання-гри “Читаємо В.Рутківського разом з Ядвігою Олізарівною”. За сценарієм, головній героїні дійства Ядвізі Олізарівні потрібно було згадати своє справжнє ім’я за допомогою дітей, що завітали до бібліотеки, аби …

Професійна мобільність фахівця та осмислення нових підходів до діяльності бібліотеки, що обслуговує дітей

 Під такою назвою 21-22 травня 2019 року відбулася обласна школа професійного розвитку, де розглядалися  актуальні питання професійної мобільності,  нові шляхи розвитку та виклики, які постали сьогодні перед бібліотечними закладами.

Презентація книги Віктора Вальда «Меч Сагайдачного»

 26 травня, у недільний вихідний день,  Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна радо зібрала шанувальників  української історичної прози. Адже до Миколаєва завітав письменник Віктор Вальд з міста Херсона.

Скайп-зустріч з юними українцями Польщі

    23 травня в Миколаївській обласній бібліотеці відбулося театралізоване читання-гра “Читаємо В. Рутківського разом з Ядвігою Олізарівною”, але не у звичному форматі, а за допомогою скайп-зв’язку.