Електронні ресурси 2020

I квартал

 • В областной детской библиотеке Николаева прошла зимняя вечеринка” [Електронний ресурс] : [новини від 23.01.2020 р.] // СВІДОК.info. – Режим доступу: https://svidok.info/ru/evidence/37227, вільний. – Загол. з екрану.
  Не так давно отдел обслуживания детей дошкольного возраста и учащихся 1-4 классов Николаевской областной библиотеки посетили хорошие друзья – детвора из детского сада № 115.
 • «Відкритий лист до захисника Вітчизни» від юних читачів» [Електронний ресурс] : [новини від 23.01.2020 р.] // «Вечерний Николаев» . – Режим доступу:
  https://vn.mk.ua/vidkritij-list-do-zahisnika-vitchizni-vid-yunih-chitachiv/ , вільний. –Загол. з екрану.
  Підбиття підсумків обласного конкурсу «Відкритий лист до захисника вітчизни» та урочисте нагородження переможців пройшло 22 січня 2020 р. у День Соборності України в обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна
 • Патріотичний урок “В єдності наша сила” [Електронний ресурс] : [новини від 22.01.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації: офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=74174, вільний. –Загол. з екрану. Напередодні Дня Соборності України до обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна завітали учні 5 класу ЗОШ № 13 на патріотичний урок «В єдності наша сила».
 • Відкритий лист до захисника Вітчизни [Електронний ресурс] : [новини від 23.01.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації: офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=74218, вільний. – Загол. з екрану.
  22 січня 2020 р. у День Соборності України в обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна відбулося урочисте підведення підсумків обласного конкурсу Відкритий лист до захисника Вітчизни, ініційованого громадською організацію «Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» (керівник Віктор Білик) за участі Василя Павлова і Віктора Чулкова.
 • 22 січня 2020 р. в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.Лягіна відбулося урочисте підведення підсумків обласного конкурсу Відкритий лист до захисника Вітчизни [Електронний ресурс] : [пост від 24.01.2020 р.] // Facebook. – Режим доступу: https://www.facebook.com/ Українське товариство “Просвіта” Миколаївщини, вільний. – Загол. з екрану.
 • Відкритий лист до захисника Вітчизни [Електронний ресурс] : [пост від 23.01.2020 р.] // Губернская неделя. − Режим доступу: http://www.gweek.com.ua/2020/01/blog-post_50.html, вільний. – Загол. з екрану.
  День Соборності України в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна відбулося урочисте підбивання підсумків обласного конкурсу “Відкритий лист до захисника Вітчизни”, ініційованого громадською організацією «Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» (керівник Віктор Білик) за участі Василя Павлова і Віктора.
 • «Відкритий лист до захисника Вітчизни»: в Николаеве подвели итоги детского литературного конкурса [Електронний ресурс] : [новини від 24.01.2020] // Inshe.TV. – Режим доступу: https://inshe.tv/society/2020-01-24/502337/, вільний. Загол. з екрану.
 • В Николаеве юную поэтессу, победившую в творческом конкурсе «Відкритий лист до захисника Вітчизни», наградили бесплатным отдыхом на море [Електронний ресурс] : [пост від 23.01.2020 р.] // Родной причал. – Режим доступу: https://rp-mk.com.ua/society/congratulate/v-nikolaeve-yunuyu-poetessu-pobedivshuyu-v-tvorcheskom-konkurse-vidkritij-list-do-zakhisnika-vitchizni-nagradili-besplatnym-otdykhom-na-more, вільний. – Загол. з екрану.
 • Николаевская молодежь писала письма защитникам отечества [Електронний ресурс] : [пост від 24.01.2020 р.] // Николаевские новости. – Режим доступу: http://www.niknews.mk.ua/2020/01/24/nikolaevskaja-molodezh-pisala-pisma-zaschitnikam-otechestva/, вільний. Загол. з екрану.
 • Всесвітний День читання вголос Вітчизни [Електронний ресурс] : [новини від 06.02.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації: офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=74745, вільний. Загол. з екрану.
  5 лютого – Всесвітній день читання вголос. Вже 11 років у різних країнах світу відзначається це свято. Учасники акцій обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Бібліотекарі та відвідувачі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна також приєдналися до цієї чудової акції.
 • Казкове чаювання «Пригоди веселих героїв Всеволода Нестайка» Вітчизни [Електронний ресурс] : [новини від 06.02.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації : офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=74746, вільний. Загол. з екрану.
  Працівники відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна підготували цілу низку заходів до ювілею улюбленого письменника. Зокрема, 5 лютого, учні 2 В класу школи № 59 мали змогу здійснити подорож в чудову казкову країну книжок В. Нестайка.
 • Міжнародная акція «Ніч Гаррі Поттера» [Електронний ресурс] : [новини від 07.02.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації: офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=74780, вільний. Загол. з екрану.
  6 лютого 2020 року юні читачі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна брали активну участь у щорічній міжнародний акції «Наггу Роtter Book Night» (Ніч Гаррі Поттера), організованій британським видавництвом «Bloomsbury», яке видало усі книги про Гаррі Поттера і влаштовує в цей день для читачів справжнє костюмоване свято.
 • Час пригод»! [Електронний ресурс] : [новини від 08.02.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації : офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=74840, вільний. Загол. з екрану.
  Сьогодні, 7 лютого, у відділі обслуговування учнів 5-9 класів було надзвичайно гамірно та весело, а головне, захоплююче. Адже юні читачі поринули у світ літературних пригод під час Book-квесту.
 • Звіт перед громадськістю – 2019 «Закохані в читання. Назавжди!» [Електронний ресурс] : [новини від 15.02.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації : офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=75109, вільний. – Загол. з екрану.
  14 лютого, в день Святого Валентина – свята усіх закоханих, Обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна провела традиційний щорічний звіт перед громадськістю міста і області. Гасло свята – «Закохайся в читання. Назавжди!» красномовно свідчить про любов до Книги і Читання юних читачів і працівників бібліотеки.
 • В Николаеве «влюбленные» детские библиотекари похвастались успехами за год [Електронний ресурс] : [пост від 15.02.2020 р.] // Новости N. – Режим доступу: https://novosti-n.org/news/read/184882.html, вільний. – Загол. з екрану.
  В пятницу, 14 февраля, в день Святого Валентина в Областной библиотеке для детей имени Лягина прошел ежегодный отчет «Влюбляйся в чтение. Навсегда».
 • У 2019 році 19 значних справ у Миколаївській обласній дитячій бібліотеці ім. В. Лягіна. Широка співпраця з різними партнерами. Серед яких і обласна організація НСПУ. Це фестиваль, який дав змогу відвідати кілька районів, та незабутні зустрічі з читачами. Колектив бібліотеки високо оцінив нашу діяльність щодо залучення української дітвори до книги, читання та бібліотек. Щиро вдячна за Почесну відзнак» [Електронний ресурс] : [пост від 14.02.2020 р.] / В. Марущак // Facebook. – режим доступу: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001414835168&__tn__=lC-y?, вільний. – Загол. з екрану.
 • «Начитані та щасливі» [Електронний ресурс] : [новини від 21.02.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації : офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=75299, вільний. – Загол. з екрану.
  21 лютого в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім.В.О.Лягіна сталася справжня Book-пригода. А трапилася вона з вихованцями гуртка англійської мови Клубу юних моряків з флотилією, які завітали до відділу обслуговування учнів 5-9 класів.
 • Мовне знайомство «В океані рідної мови» [Електронний ресурс] : [новини від 21.02.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації: офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=75301, вільний. – Загол. з екрану.
  21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Саме з цієї нагоди, 21 лютого, працівники Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.Лягіна завітали до учнів 8-х та 9-х класів та провели мовне знайомство «В океані рідної мови”. Діти дізналися про передумови та історію виникнення Дня рідної мови.
 • Презентація книги Ю.Чернієнко «Помста». Презентаційний день у м. Миколаєві чудовий. Дякую Миколаївська Обласна Дитяча Бібліотека за запрошення. Вражень та емоцій багато, але про них відзвітую пізніше. [Електронний ресурс] : [пост від 25.02.2020 р.] / Ю. Чернієнко // Facebook. – режим доступу : https://www.facebook.com/julia.chernienko?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDdDN5YGDfDsBHGS_yM3DmepijYSyjjqlV1M9IXT7sT6NOJxlwhcqEiNrfmm6qWUvdAAoObkcEqH5, вільний. – Загол. з екрану.
 • Читай, дивись та слухай українське [Електронний ресурс] : [новини від 27.02.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації: офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=75530, вільний. – Загол. з екрану.
  27 лютого у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна пройшов інтерактивний огляд книг «Читай, дивись та слухай українське».
 • Свято весни в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.О.Лягіна українське [Електронний ресурс] : [новини від 03.03.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації: офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=75728, вільний. Загол. з екрану.
  З 3 березня в обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна розпочинається святковий бум! А чому? Все просто – наближається перше весняне свято. То ж, працівники відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів зробили сюрприз для малечі і влаштували родинне свято «Весела, мила, чарівна зі святом йде до нас Весна».
 • Всеукраїнський марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря» стартував 9 березня в усіх дитячих бібліотеках України. [Електронний ресурс] : [пост від 10.03.2020] // UA:Миколаїв : Facebook. Режим доступу: https://www.facebook.com/suspilne.mykolaiv/posts/2265835010391163, вільний. – Загол. з екрану.
  Про це в ефірі програми #Новий_день розповіла завідувачка відділу обслуговування Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна Ганна Чмельова.
 • Творча зустріч «Казковий дивокрай Тетяни Свірської» Управление культури [Електронний ресурс] : [новини від 12.03.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадминистрації: офіціальний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=76034, вільний. – Загол. з екрану.
  11 березня на базі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна пройшла зустріч відомої миколаївської письменниці Тетяни Свірської з учнями 9 класу ЗОШ №13.
 • Весна іде, свята несе! 11 березня 2020 року в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна було по весняному тепло, сонячно і затишно. Адже на зустріч с першокласниками ЗОШ №13 завітала Весна, і не з порожніми руками, а з дарунками [Електронний ресурс] : [новини від 12.03.2020] // Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації: офіційний сайт. – Режим доступу: http://uknr.mk.gov.ua/ua/news/?id=76023, вільний. – Загол. з екрану.