Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ – 2022»

Лідер читання 2022Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна спільно з управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації у 2022 році провела обласний тур Всеукраїнського конкурсу для читачів-дітей «ЛІДЕР ЧИТАННЯ – 2022».

Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» проводився спеціалізованими бібліотеками України для дітей за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей, за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

У зв’язку з воєнним станом в Україні та обстрілами на території Миколаївщині, у конкурсі, нажаль, взяла участь невелика кількість читачів-дітей. Всього 3 дитини.
Бібліотеки для дітей (які працювали) запрошували своїх читачів на просвітницькі та соціокультурні заходи в онлайн форматі.

Цьогоріч Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна не розробляла Програму літніх читань, а запропонувала установам обрати Лідерів читання серед своїх читачів за підсумками їх участі дітей у заходах з підтримки і популяризації читання, що проводились на початку 2022 року та після 24 лютого.

Керуючись Положенням про Всеукраїнський конкурс для читачів-дітей “Лідер читання” та розглянувши Портфоліо дітей-учасників, журі ухвалило:

Ангеліна СтоянВизнати переможцем – Ангеліну Стоян, читачку Веселинівської дитячої бібліотеки КЗ “Публічна бібліотека” Веселинівської селищної ради Миколаївської області.

Обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна щиро вітає переможицю, висловлює подяку всім учасникам конкурсу та бібліотекарям – організаторам конкурсу на місцях.