Вітаємо переможців обласного туру Міжнародного дитячого конкурсу-огляду «На одній хвилі»

      Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна   з 16 травня  по 30 вересня   2020 р. організувала і провела  обласний тур  Міжнародного дитячого конкурсу-огляду «На одній хвилі»

. Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей, Національна секція Міжнародної ради  дитячої і юнацької книги. Метою конкурсу є формування у дітей і підлітків комунікативних навичок, направлених на оволодіння системою національних та загальнолюдських культурних цінностей, толерантного ставлення до інших  народів, культури і традиціям, виховання високої громадянської свідомості.

     В  районному та обласному турах  Міжнародного дитячого конкурсу-огляду «На одній хвилі» взяли участь  діти – читачі віком від 7 до 18 років  бібліотек Миколаївської області

     Малюнки учасників оцінювало поважне журі у складі:  Жайворонок Тетяна Анатоліївна, директорка Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна,  Пінчук Надія Леонідівна  – членкиня  Національної Спілки художників України та фахівці обласної бібліотеки При розгляді робіт зверталася увага журі  на відповідність темі номінації, оригінальність, самостійність та творчий підхід.

         Керуючись положенням про конкурс, журі, розглянувши роботи учасників конкурсу, ухвалило рішення  визнати переможцями обласного туру  Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули»  за такими номінаціями:

  1. Номінація «Про що мріють діти»

Учні 1-4 класів:

І місце – Гросу Владислав,    Шевченківська публічна бібліотека  Новополтавської ОТГ 

 

  1. Номінація « Моя планета в майбутньому»

Учні 9-11 класів:

І місце – Юрочко Єлизавета,  Березнегуватська  РДБ Березнегуватської ЦБС

 

Підсумки конкурсу розміщені  на офіційному сайті бібліотеки.