Всеукраїнський конкурс дизайнерських проєктів «Моя нова бібліотека»

ПОЛОЖЕННЯ про про Всеукраїнський конкурс дизайнерських проєктів «Моя нова бібліотека»

 Переможці Всеукраїнського конкурсу проєктів «Моя нова бібліотека»

Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу дизайнерських проєктів «Моя нова бібліотека»

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дизайнерських проєктів «Моя нова бібліотека» взяли участь 15 дітей-читачів бібліотек віком від 12 до 17 років. Усі роботи-учасники конкурсу було виконано у межах номінації «Графічні проєкти».

Малюнки учасників оцінювало журі у складі: Жайворонок Тетяна Анатоліївна, директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна, заслужений працівник культури, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, лауреат обласної премії ім. М. Аркаса, голова журі, Голенко Ірина Олександрівна, заступник директора Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна, Туз Світлана Юріївна, провідний художник відділу масової роботи та естетичного виховання Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна, Лебедєва Кристина Юріївна, провідний бібліотекар відділу масової роботи та естетичного виховання, Тарасова Валентина Сергіївна, редактор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна, секретар журі.

Під час розгляду робіт журі звертало увагу на оригінальність та творчий підхід.
Керуючись положенням про конкурс та розглянувши 15 робіт-учасників обласного етапу конкурсу, журі ухвалило рішення:
Визнати переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дизайнерських проєктів «Моя нова бібліотека» Юрченко Дар’ю, с. Висунськ, Березнегуватської ОТГ Баштанського району.

Обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна щиро вітає переможницю і висловлює подяку всім учасникам конкурсу та бібліотекарям – організаторам конкурсу на місцях.

Роботу Дар’ї було надіслано у Національну бібліотеку України для дітей для участі у третьому, загальнодержавному (підсумковому) етапі.