Науково-пізнавальна література

Як тварини їдять Бартікова П. Як тварини їдять? / П. Бартікова; пер. з англ. В. Делегач; худож. К. Мацурова. – Харків: Ранок, 2020. – 28 с.: іл. – (У гостях у тварин).

Книжка допоможе вам, діти, краще пізнати тваринний світ. В ній розповідається про тварин, їх спосіб життя, де вони мешкають, що їдять. Ви дізнаєтесь про те, що ведмеді полюбляють їсти мед диких лісових бджіл, насіння дерев, ягоди, фрукти і комах. А жаби, коли ковтають, прикривають очі для того, щоб їжа краще просувалася у шлунок. Познайомитеся з качкодзьобами… Отож, друзі, відкривайте цю чудову книгу. Час дізнатися, як тварини їдять!

 

Як тварини сплятьБартікова П. Як тварини сплять? / П. Бартікова; пер. з англ. В. Делегач; худож. К. Мацурова. – Харків: Ранок, 2020. – 28 с.: іл. – (У гостях у тварин).

Чи замислювались ви, діти, коли небудь як сплять тварини? А вони сплять зовсім інакше, ніж ми. Якщо ми проводимо ніжачись у ліжечку лише вісім годин, (а інколи й менше), то деякі тварини сплять по 20 годин поспіль. Чи сняться їм сновидіння? Якщо думаєте, що ні, то дуже помиляєтесь. Тож читайте книжку і дізнаєтесь багато цікавого.