Знайомтесь: новинка – для музичної хвилинки Інформаційний список-бюлетень Вип. 1

Укладач В.Є. Щербак

Шановні друзі!

Під час роботи з музичними творами завжди виникає запитання: де можна познайомитися з класичними, джазовими та естрадними нотами будь-якого ступеня складності? Де взяти ноти для співу, опер, мюзиклів, музичних композицій з репертуарів відомих композиторів і співаків? На ці запитання є завжди відповідь – звернутися до бібліотеки, або Інтернету.
Фонди Обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна постійно поповнюються такою літературою. Вона розрахована як на початківців так і на студентів та учнів закладів музичної освіти і їх викладачів. Крім цієї літератури, надійшли допоміжні збірки для навчання грі на фортепіано, гітарі, акордеоні, флейті і інших музичних інструментах.
Бібліотека підготувала до вашої уваги інформаційний список-бюлетень надходжень з питань музичної культури. Рекомендована у списку література (музичні твори, нотні видання тощо) знаходиться у відділі мистецтв Миколаївської обласної бібліотеки для дітей.

 Матеріал розміщено за такими розділами:

У межах розділу публікації подано за алфавітом прізвищ та назв публікацій. 

Хронологія охоплення 2010 – 2014 роки.

Список розрахований на викладачів музичних шкіл, студентів та учнів закладів музичної освіти, а також усіх шанувальників музичного мистецтва.