Для середнього шкільного віку

Передплата на І півріччя

Бэмс

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: klyaksafan@gmail.com

Зміст:

Журнал “БЕМС”- це справжній бум ерудиції, музики, сміху для підлітків. Усе цікаве про кумирів музики і кіно, постери, історії про кохання, поради на кожен день, а ще – кросворди, веселі загадки.

 

ВЕСЕЛА ПЕРЕРВА –
ВЕСЕЛАЯ ПЕРЕМЕНКА –
JOLLY BREAK

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Пізнавально-гумористичний журнал для, хто навчається в 4-11 кл. Навчальні комікси, комп`ютерні уроки, конструювання моделей, кросворди, запам`яталки, тематичне вивчення англійської мови, конкурси тощо.

ВЕСЕЛІ УРОКИ –
ВЕСЕЛЫЕ УРОКИ –
JOLLY LESSONS

Мова: українська, російська, англійська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Навчально-пізнавальний журнал допоможе учням 4-11 кл. у вивченні шкільних предметів. Помічник під час підготовки до рефератів та тестування. Сценарії тематичних вечорів, доступне вивчення англійської мови тощо.

Жасмин

Мова: українська
Періодичність: раз місяць
Сайт:http://samorobkin.com.ua
e-mail: akadem@pochta.ru

Зміст:

Захоплива подорож до чарівної країни рукоділля з журналом «Жасмин» буде цікава всім вам, дівчатка від 8 років. Журнал допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладного мистецтва : оригамі, квілінг, витинанка та багато іншого. У журналі містяться детальні схеми, пояснення та кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу, ниток, тканини тощо. Майстер-класи, поради, конкурси.

Колосок

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://kolosok.lviv.ua/
e-mail: dabida@mis.lviv.ua, maks@mis.lviv.ua

Зміст:

Журнал познайомить вас і ваших дітей з історією винаходів, розповість про дитинство знаменитих людей, про найбільші космічні тіла і про найменші живі організми, про живу і мертву воду, як зробити торнадо у пляшці та багато-багато іншого. Тут ви знайдете логічні задачі, головоломки і загадки.

Котэлло

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://pressa.ru/ru/magazines/kotello#/

Зміст:

«Котэлло» – Пізнавальний журнал з великою кількістю чудових знімків, колажів і тематичних ілюстрацій. Увесь дивовижний світ кішок – розповідь про породи, цікаві факти і історичні рубрики, а також конкурси серед читачів, тести і – море розваг!