Для старшого шкільного віку

HandMade

Мова: українська
Виходить десять разів на рік.
E-mail: info@dianaplus.com

Зміст:

Запрошуємо творчо провести час канікул з журналом “HandMade”.
На вас чекають: інтер’єрна лялька в стилі “Тільда”, сумочка “Весняний розмай”, браслет-оберіг “Сонях”, декор літніх футболок, декор пляшки “Козацьке вітання”, підв’язка для гардин та багато, багато чого іншого.
А для непосидючої малечі на допомогу прийдуть “Кумедні карапузи”, “Веселий зайчик”.

Вокруг света

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: https://vokrugsveta.ua/periodical
https://ru-ru.facebook.com/vokrugsvetaua/
e-mail: editor@vokrugsveta.ua

Зміст:

«Вокруг света» публікує нові погляди на відомі історичні події, розповіді про відомих людей і їхні долі, інформацію про наукові та географічні відкриття і технічні досягнення. Більшу частину матеріалів складають репортажі, підготовлені спеціально для журналу.

Вышиванка

Мова: російська
Періодичність: раз на місяць

Зміст:

Російськомовний журнал з вишивання – “Вышиванка” пропонує Вашій увазі такі рубрики:
• Що ще вишивати?
• Шедеври номеру
• Мініатюри, Серветки, Вишитий рушник, Вишита сорочка, Картина
Для початківців у рубриці “Уроки вишивки” – майстер-клас по вишивці.
Завжди в журналі фото-звіти про зустрічі з майстрами, конкурси з призами.

Країна знань

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: https://www.krainaz.org/ua/about-magazine

Зміст:

«Країна знань» містить оригінальні статті провідних вчених України з різних галузей знань. Тут ви знайдете статті на найрізноманітніші теми – фізика, хімія, біологія і географія, історія світової культури… «Країна знань» сприяє розвитку не лише пам’яті, але й мислення; формує мотивацію до інноваційної не шаблонної діяльності, творчості; сприяє вихованню досвідченої, гідної людини, справжнього патріота, який знає історію науки своєї країни і прагне її розвивати. Статті до журналу пишуть провідні науковці нашої країни, мистецтвознавці, журналісти цікавою, доступною та зрозумілою мовою.

Майстерня вишивки

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://www.maysternia.com
https://uk-ua.facebook.com/maysternia.vyshyvky/
e-mail: magazine@maysternia.com

Зміст:

«Майстерня вишивки» – журнал з рукоділля, що знайомить своїх читачів з тенденціями світу вишивки. Пропонує креативні моделі вишитого одягу та майстер-класи. У журналах є схеми для вишивання чоловічих, жіночих, дитячих сорочок, схеми суконь для жінок, дівчат і дівчаток, схеми сумок, рушників, серветок та багато іншого.

Музична школа

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: musics@ukr.net

Зміст:

Навчально-методичне видання «Музична школа» орієнтоване на учнів, викладачів і директорів музичних шкіл та спеціальних музичних навчальних закладів.
Виходить окремими випусками для різних інструментів і для різних класів.
Містить ноти найкращих класичних та сучасних українських і зарубіжних композиторів.
Окремі випуски мають безкоштовний додаток – диск із професійним записом всіх творів, вміщених у випуску.

Наука и техника

Мова:російська
Періодичність: раз на місяць
Сайт: http://naukatehnika.com
e-mail: admin@naukatehnika.com

Зміст:

«Наука і Техніка» – журнал широкопрофільний. Тут можна знайти цікаву інформацію про розвиток авіації, кораблебудування, бронетехніки, засобів зв’язку, космонавтики, точних, природничих та соціальних наук.

Однокласник

Мова: українська
Періодичність: раз на місяць
e-mail: ok@kievweb.com.ua

Зміст:

Однокласник – це не лише сусід по парті! Це передусім цікавий сучасний журнал для підлітків. Тут учень середніх і старших класів школи знайде все, що його цікавить. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми (кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!), оповідання й повісті, гороскопи, пронизливі дописи читачів… І це далеко не все. „ОК” друкує плакати з портретами зірок музичної та кіно-індустрії, рецепти смачних страв, посібники з гри на гітарі, в’язання, догляду за домашніми рослинами і тваринами. Тож і хлопець, і дівчина знайде у журналі інформацію, корисну для себе.

Про собак

Мова: українська
Періодичність: 10 раз на рік
e-mail: pro_sobak@ukr.net, to@sobak.pro

Зміст:

Щомісячний ілюстрований науково-популярний інформаційний журнал для власників собак та всіх небайдужих до цих домашніх улюбленців. Ви завжди будете в курсі собачих новин, будете знати, що відбувається в світі собак. Журнал пропонує багато цікавих фактів і відомостей про собак. Як вони роблять наше життя кращим. Знайдете тут багато історій про порятунок собак, які потрапили у важку життєву ситуацію. Дізнаєтеся про дружбу собак з іншими тваринами і людьми. Журнал містить усі відомості про собак.

Школа юного вченого

Мова: українська
Періодичність: 6 раз на рік
Сайт: http://scientistschool.org.ua

Зміст:

Всеукраїнський журнал «Школа юного вченого» – унікальне науково-популярне періодичне видання, призначене для учнів 7-11 класів, учителів, керівників гуртків.
Журнал відрізняється від існуючих науково-популярних видань тим, що містить статті, написані не тільки вченими, учителями та діячами культури, а й публікації дослідницьких робіт учнівської та студентської молоді. У журналі є також матеріали для підготовки до конкурсів та захисту робіт Малої академії наук.