Електронна доставка документів

Шановні користувачі!

    Ми раді запропонувати Вам послугу електронної доставки документів. Ця послуга надає Вам можливість отримати електронну копію друкованого видання із фондів нашої бібліотеки через Інтернет.
За допомогою служби електронної доставки документів Ви можете замовити електронні копії таких документів:
• окремих статей із періодичних видань обсягом до 10 сторінок;
• окремих сторінок або розділів книг обсягом до 15 сторінок.

Порядок замовлення та надання послуги:

     Для замовлення електронної копії документа необхідно:
• Знайти бібліографічний опис необхідного Вам документа, використовуючи електронний каталог бібліотеки, або скористувавшись каталогами і картотеками у самій бібліотеці;
• Заповнити бланк замовлення.

Зробити це можна:
– онлайн: через Бланк замовлення ЕДД на веб-сайті
– е-поштою: заповнивши бланк замовлення і надіславши його на адресу бібліотеки lagina21@ukr.net

• Бланком замовлення Ви, як Замовник, гарантуєте, що копії буде використано лише з навчальною або науковою метою (так зване «чесне використання» відповідно до закону «Про авторське право і суміжні права»), а не в комерційних цілях, не будете розповсюджувати ані електронну копію, ані віддруковану.
• Одночасно можна замовити не більше 5 матеріалів.
• Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність документа, бібліотека протягом 3-х робочих днів виконує замовлення та пересилає документ на вказану електронну скриньку замовника.
(Сканування замовлених матеріалів здійснюється лише з друкованих видань, формат яких не перевищує формат А4, тексти документів надаються у форматі jpg, роздільна здатність сканування – до 300 dpi).

Увага!

     Згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на репрографічне відтворення і доставку окремих опублікованих статей та уривків з опублікованих письмових творів. Копіювання документів у повному обсязі НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!
Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям.
Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавства, несе користувач.