Громадське обговорення проєкту рішення Миколаївської обласної ради «Про припинення діяльності Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва в результаті реорганізації шляхом приєднання до Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна»

Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облвійськадміністрації  пропонує до громадського обговорення проєкт рішення Миколаївської обласної ради «Про припинення діяльності  Миколаївської обласної бібліотеки   для юнацтва в результаті реорганізації шляхом приєднання до Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О.Лягіна» (далі – проєкт рішення).

Проєкт рішення розроблено з метою ефективного раціонального використання майна спільної власності територіальних громад, сіл,  селищ, міст Миколаївської області та коштів обласного бюджету, оптимізації мережі обласних закладів культури, уникнення дублювання в обслуговуванні вікових категорій читачів (обласна бібліотека для дітей ім. В.О.Лягіна – вікова група до 18 років, обласна універсальна наукова бібліотека  – вікова група від 18 років і більше, обласна бібліотека для юнацтва – вікова група від 15 до 35 років) та у поповненні бібліотечних фондів.

На базі приміщення Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва (м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92) буде розширено діяльність обласної бібліотеки для дітей ім.В.О.Лягіна та утворено відділ обслуговування юнацтва. Зазначений відділ буде надавати бібліотечні послуги юнацтву (вікова категорія від 18 до 21 року) у повному обсязі, здійснювати соціокультурну діяльність, а також надавати всебічну методичну підтримку бібліотечним закладам області з питань обслуговування юнацтва.

Таким чином, стан надання інформаційно-бібліотечних та культурно-освітніх послуг юнацтву не погіршиться.

Зауваження і пропозиції до проєкту рішення приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 21 жовтня 2022 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу управління культури, національностей та релігій Миколаївської облвійськадміністрації: 54001, м. Миколаїв, вул. Декабристів, 34/1 або на електронну пошту ukoga@ukr.net.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту рішення – Бойченко Віталій Борисович  – заступник начальника – начальник відділу закладів культури та мистецтв управління культури, національностей та релігій Миколаївської облвійськадміністрації, тел. (0512) 53 81 36.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.В.О.Лягіна та Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва.