Сімирякіна (Завіновська) Карина Олексіївна

українська спортсменка, тенісистка, майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу, срібний призер XXІІ Дефлімпійських ігор 2013 року в Софії, срібний та бронзовий призер з тенісу настільного ХХIII Дефлімпійських ігор 2017 року у місті Самсун. Нагороджена медаллю «За працю і звитягу» (2013) та орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (2017). 

 Сімирякіна (Завіновська) Карина Олексіївна – студентка Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» по спеціальності «Комерційна діяльність», призерка чемпіонатів України, Європи та світу з настільного тенісу. Чемпіонка Європи 2015 року з настільного тенісу.

На XXII літніх Дефлімпійських іграх у Софії (Болгарія) миколаївська спортсменка Карина Сімирякіна у складі збірної України стала срібним призером командного турніру у змаганнях з настільного тенісу. Саме завдяки Карині українська команда (Карина Сімирякіна, Юлія Ходько, Лариса Старікова, Марія Васильєва) отримала перемогу. В 1/4 фіналу наша команда обіграла Казахстан – 3: 0, в півфіналі здолала Японію – 3: 2, а в фіналі поступилася китаянкам – 1: 3. Українська команда з настільного тенісу – срібний призер XXІІ Дефлімпійськіх ігор 2013 року в Софії.

Карині тоді було всього 15 років. Із 13 років дівчина є обласною стипендіанткою. До речі, тренер і одночасно бабуся Карини, Віра Завіновська, у минулому – теж чемпіонка XIX Дефлімійських ігор 2001 року в Римі з настільного тенісу у складі жіночої збірної команди України.

 За досягнення високих спортивних результатів на XXII літніх Дефлімпійських іграх у м. Софії (Болгарія), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України Сімирякіна Карина Олексіївна нагороджена медаллю «За працю і звитягу» (2013).

Нині живе у м. Києві. Карина – срібний та бронзовий призер з тенісу настільного ХХIII Дефлімпійських ігор у місті Самсун (2017). За досягнення високих спортивних результатів на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року в місті Самсун (Турецька Республіка), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України Завіновська Карина Олексіївна нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (2017).

 

Література

Из Софии – с победами // Вечерний Николаев. – 2013. – N 94(22 авг).- С. 8.

Синявский, В. У николаевской теннисистки Карины Симирякиной есть “серебро” Дефлимпиады! / В. Синявский // Николаевские новости. Спорт. – 2013. – N 94(6 авг.). – С. 2.

 

Web-ресурси

На Дефлимпиаде в Софии у николаевской теннисистки Карины Симирякиной «серебро»! [Електронний ресурс]  // Николаевские новости : інформаційний сайт. – Режим доступу : http://www.niknews.mk.ua/2013/07/30/na-deflimpiade-v-sofii-u-nikolaevskoj-tennisistki-kariny-simirjakinoj-serebro/, вільний. – Дата останнього доступу : 19.11.2018. – Назва з екрана.

Николаевские дефлимпийцы получили награды из рук губернатора и главы облсовета [Електронний ресурс]  // МедиаИнфо : новости Николаева : інформаційний сайт. – Режим доступу : http://mediainfo.mk.ua/news/nikolaevskie_deflimpijcy_poluchili_nagrady_iz_ruk_gubernatora_i_glavy_oblsoveta_foto/2014-04-25-20590, вільний. – Дата останнього доступу : 19.11.2018. – Назва з екрана.