Заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Миколаївський центр професійної освіти»

м. Миколаїв вул. Айвазовського, 15 Б
Офіційний сайт
Абітурієнту

     Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг веде свою історію від середнього професійно-технічного училища № 25, яке було засновано у липні 1985 року. 2006 року СПТУ №25 було реорганізовано у Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг (МПЛБ та СП). Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг є державним навчальним закладом другого атестаційного рівня. Форма навчання – денна.
З 2020 року навчальний заклад вважається правонаступником Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 7 м. Миколаїв» в результаті реорганізації шляхом приєднання.
30 березня 2023 року Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг змінив свою назву на «Заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Миколаївський центр професійної освіти».
Прийом до закладу проводиться з таких професій:
– на  базі  9  класів  з  отриманням  повної  загальної  середньої  освіти: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Кухар, кондитер», «Кухар, бармен». Випускники отримують диплом кваліфікованого робітника та свідоцтво про повну загальну середню освіту.
– на базі 11 класів: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Медична сестра з догляду за хворими, нянька», «Кухар». Випускники отримують диплом кваліфікованого робітника.

Web-ресурси

  • Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг [Електронний ресурс] : [офіційний сайт]. – Електронні дані. – Режим доступу : https://mplbsp.at.ua/index/informacija_pro_zaklad/0-4, вільний. – Дата останнього доступу: 19.05.2023. – Назва з екрану.
  • Абітурієнту [Електронний ресурс]  // Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг : [офіційний сайт]. – Електронні дані. – Режим доступу : https://mplbsp.at.ua/index/abiturientu/0-134, вільний. – Дата останнього доступу: 19.05.2023. – Назва з екрану.