Миколаївський професійний машинобудівний ліцей

 м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 66
Офіційний сайт
Абітурієнту

    Миколаївський професійний машинобудівний ліцей веде свою історію від професійно-технічного училища № 11, яке було створено в березні 1963 року відповідно до наказу Міністерства суднобудування колишнього Радянського Союзу і за згодою з Держкомітетом УРСР з професійно-технічної освіти на базі Південного турбінного заводу. В серпні 1965 року було здано в експлуатацію учбовий корпус по вулиці Космонавтів, 66, в який і було переведено ПТУ № 11. Згідно до Наказу Міністерства освіти, Держпрофтехосвіти та обласного управління професійно-технічної освіти ПТУ-11 перейменовано в СТПТУ № 11. Наказом Міністерства освіти і науки України 2006 року училище реорганізовано в Миколаївський професійний машинобудівний ліцей. З 2023 року навчальний заклад Миколаївський професійний машинобудівний ліцей вважається правонаступником Миколаївського професійного ліцею в результаті реорганізації шляхом приєднання.
МПМЛ – державний професійно-технічний навчальний заклад, підпорядкований Міністерству освіти і науки України другого атестаційного рівня. Форма навчання денна.
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей пропонує здобути здобути такі професії:
– на базі 9 класів з терміном навчання 3 роки (з отриманням повної середньої освіти): «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування», «Машиніст холодильних установок. Електрогазозварник», «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням», «Слюсар-ремонтник. Електрозварник ручного зварювання», «Живописець»;
– на базі 9 класів з терміном навчання 2 роки (без отриманням повної середньої освіти): «Маляр. Штукатур»;
– на базі 11 класів з терміном навчання 10 місяців : «Токар», «Електрогазозварник», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Слюсар із складання металевих конструкцій».

Web-ресурси

  • Миколаївський професійний машинобудівний ліцей [Електронний ресурс] : [офіційний сайт]. – Електронні дані. – Режим доступу :  https://mpml.mk.ua/, вільний. – Дата останнього доступу: 19.05.2023. – Назва з екрану.
  • Наші професії [Електронний ресурс] // Миколаївський професійний машинобудівний ліцей: [офіційний сайт]. – Електронні дані. – Режим доступу :  https://mpml.mk.ua/perelik-profesij/, вільний. – Дата останнього доступу: 19.05.2023. – Назва з екрану.
  • Миколаївський професійний машинобудівний ліцей  [Електронний ресурс]  // Реєстр суб’єктів освітньої діяльності : [офіційний сайт]. – Електронні дані. – Режим доступу : https://registry.edbo.gov.ua/university/2550/, вільний. – Дата останнього доступу: 19.05.2023. – Назва з екрану.