Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ – 2020»

      Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна спільно з управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської обласної  державної  адміністрації протягом липня – серпня ц.р. проводила обласний тур Всеукраїнського конкурсу для читачів-дітей «ЛІДЕР ЧИТАННЯ – 2020».

      Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей спеціалізованими бібліотеками України для дітей, сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

        Учасником конкурсу «Лідер читання» мав змогу стати зареєстрований користувач дитячої бібліотеки віком 11-13 років, який читає книжки та є активним учасником різноманітних заходів з підтримки та популяризації дитячих книг і читання, творчих зустрічей з авторами.

      Основною метою Конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу дітей України; пошук нових дієвих форм національно-патріотичного виховання; заохочення дітей та підлітків до систематичного читання; популяризації та підтримки дитячого читання; підвищення ролі книги серед дітей; заохочення юних до змістовного дозвілля; підвищення міжнародного авторитету України.

       В районних та обласному турах Всеукраїнського конкурсу  «ЛІДЕР ЧИТАННЯ – 2020» взяли участь 247 дітей – читачів з міських, районних та сільських  бібліотек Миколаївської області, в тому числі з ОТГ.

     Майже кожна бібліотека для дітей області взяла участь у конкурсі.

     Приємно, що свої роботи надіслали читачі бібліотек ОТГ Миколаївської області, а саме:   Веселинівської дитячої бібліотеки  КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради та  КЗ «Коблівська публічна бібліотека Коблівської сільської ради» Рибаківської бібліотеки – філії.

    Кожен учасник представив на розгляд журі порт фоліо, відгук на прочитану книгу та презентацію самого себе як лідера читання.

   Роботи учасників конкурсу оцінювало фахове журі на чолі з Жайворонок Тетяною Анатоліївною, директором Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна.   

 

     При розгляді робіт журі брало до уваги відповідність вимогам оформлення порт фоліо та презентації, а також  творчий підхід, оригінальність, повноту розкриття теми і  відгук на книгу.

      Керуючись положенням про Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» та положенням про обласний тур «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» журі, розглянувши роботи учасників конкурсу, ухвалило визнати переможцем:

Дар`ю Ковальчук (12 р.), читачку  Веселинівської дитячої бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради

Вітаємо переможця!

     Обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна щиро вітає  переможця, висловлює подяку всім учасникам конкурсу та  бібліотекарям – організаторам конкурсу на місцях.