Чарівна весна квітами

Третьякова, М. В.
Ганутель. Цветы из ниток и проволоки / М. В. Третьякова ; фотографии О. Жилина. – Москва : ЭКСМО, 2013. – 64 с. : ил.

    Про існування унікальної техніки створення квітів, винайденої мальтійськими монахинями, знають не всі. Все, що вам потрібно для його освоєння, – це точно слідувати порадам автора книги ГАНУТЕЛЬ. Квіти з ниток і ДРОТУ. В даному виданні детально розповідається про те, як можна самостійно зробити вишукані та ефектні квіти, які будуть довго радувати вас своєю красою.

 

Тозин, Дебора.
Цветы из проволоки / Д. Тозин ; пер. с итал. Д. Кизиловой ; ил. М. Денти, Д. Тозин. – Харьков ; Белгород : КК “Клуб Семейного Досуга”, 2011. – 64 с. : ил.

    Техніка, доступна кожному, результат вразить всіх!
Ви навчитесь створювати ексклюзивні аксесуари, дивовижні прикраси для дому та оригінальні подарунки зі звічайного дроту. У книзі ви знайдете моделі різного рівня складності, проте навіть найвищий з них не потребує особливих навичок.

 

 

Степанова, И.
Вырезаем цветы и букеты из овощей и фруктов / И. Степанова, С. Б. Кабаченко. – Харьков ; Белгород : КК “Клуб Семейного Досуга”, 2014. – 48 с. : іл.

    Нові ідеї виготовлення та прикрашання страв! Айстри, гвоздика, дзвіночок, лілії, маки, маргаритки, кульбаби, півонії, троянди, хризантеми, тюльпани, фіалки – ви зможете вірізати з овочів і фруктів, практично будь-яку квітку або навіть цілий букет, і помістити його у вазу з дині або гарбуза.

 

Гибб, Хелен.
Фантазии из ленточек / Х. Гибб ; пер. с англ. М. Кракан. – Харьков ; Белгород : КК “Клуб Семейного Досуга”, 2013. – 176 с. : ил.

    У книзі представлені докладні інструкції, малюнки і схеми, інформація про необхідні інструменти і корисні поради, прекрасні ілюстрації.

 

 

 

Иванова, А. А.
Вышитые цветы : салфетки, скатерти, картины, подушки с растительными орнаментами / А. А. Иванова. – Москва : ЭКСМО, 2007. – 80 с. : ил.

    Перевага і відмінна риса цієї книги в тому, що в ній, використовуючи свій багаторічний досвід педагогічної і практичної роботи, автор пропонує матеріал, який пройшов тривалу перевірку в навчальних групах ручної вишивки і тому викладений просто, з великою кількістю докладних схем і з поступовим підвищенням складності виконання за принципом “від простого до складного”. Крім того, в книзі показано, як навіть простими, всім добре відомими швами виконати цікаві, нестандартні вишивки.

Берлин, Т.
Вышиваем картины / Т. Берлин, Д. Годвин, А. Доуэр [и др.] ; пер. с агнл. У. Сапциной. – Москва : Контэнт : Мир книги, 2008. – 80 с. : цв.ил.

    Ви любите вишивати і постійно перебуваєте в пошуку нових ідей для творчості? Пропонуємо вашій увазі книгу “Вишиваємо картини”, яка не залишить байдужою жодну любительку рукоділля! Оригінальні моделі картин, виконаних в різних техніках вишивання воістину чарівні! Для кожної моделі, будь то натюрморт або квіткова композиція, наведені матеріали, докладні описи і схеми.

 

Вірко, О. В
Квіти з бісеру. Кімнатні й садові / О. В. Вірко ; фото О. Жиліна, О. Фрейдмана. – Донецьк : СКІФ, 2010. – 64 с. : іл.

     День народження… Восьме березня… Весілля… Після таких свят ваша квартира потопає у квітах. Однак мине тиждень-другий — і букети поступово зав’януть. Але ж так хочеться створити в будинку атмосферу постійного свята. Ви не знаєте, як це зробити? Автор книги «Квіти з бісеру. Кімнатні й садові» готова навчити вас цього.
У виданні містяться фотографії й поетапні інструкції щодо виготовлення квітів з бісеру.

 

Вірко, О. В.
Об’ємні квіти в прикрасах і аксесуарах з бісеру / О. В. Вірко ; [фото : О. Жилін, О. Фрейдман]. – Донецьк : СКІФ, 2011. – 64 с. : іл.

    Ви ніколи не мали справи з бісером, але вам здається, що з нього можуть вийти дуже симпатичні прикраси й аксесуари? Тоді «Об’ємні квіти в прикрасах і аксесуарах з бісеру» — це книга саме для вас, для тих, хто тільки відкриває для себе дивовижний світ бісероплетіння. У виданні наведені кольорові схеми й фотографії, а також поетапні інструкції з виготовлення запропонованих моделей.

 

Шевалье, Мари.
Цветы из бумаги / М. Шевалье ; пер. с фр. А. Михайловой ; худож. В. Маршан. – Москва : АСТ : Астрель, 2002. – 32 с. : ил. –

    В добре ілюстрованій книзі ви знайдете поради, як за допомогою крепірованого паперу ви зможете створити цілий світ різноманітних квітів, він порадує не тільки вас, а й і здивує ваших близьких.

 

 

Дамен, Йенс-Хельге.
Волшебные цветы – оригами / Й.-Х. Дамен ; пер. с нем. М. Гребенюк. – Харьков ; Белгород : КК “Клуб Семейного Досуга”, 2012. – 96 с. : ил.

    Кращі квіткові проекти орігамі для новачків і профі! Вибір матеріалів. Форми, прийоми, техніки, складки і згини. Схеми складання і умовні позначення. Покрокові інструкції і кольорові.

 

 

 

Уолтер, Хелен.
Цветы из бумажных лент: практическое руководство : [пер. с англ.] / Х. Уолтер ; сост. О. М. Климова. – Москва : Ниола-Пресс, 2008. – 32 с. : ил.

    Пропонуємо познайомитися з технікою квілінгу, за допомогою якої можна виготовити різноманітні фігури з паперових стрічок. На прикладі квіткових композицій читачі навчаться без особливих зусиль створювати оригінальні картини, листівки і панно, які можуть стати прекрасним подарунком і прикрасять будь-який інтер’єр.Видання ілюстроване кольоровими фотографіями.