Твої улюблені комікси!

   Герасимів сон [Текст] : [книжка-комікс : для мол. шк. віку] / автор сценарію Г. Власенко ; худож. Н. Корабельникова. – Київ : Грані-Т, 2008. – 46 с. : іл.

 

   Дощ, Мороз та Вітер [Текст] : [українська народна казка : книжка-комікс : для мол. шк. віку] / автор сценарію та худож. Л. Рябуха-Голубчик. – Київ : Грані-Т, 2008. – 40 с. : іл.

Ти звик дивитися мультфільми на екранах телевізора, кінотеатру чи комп’ютера? А  знаєш, як вони туди потрапляють? Часто їх просто малюють звичайними фарбами і пензликом! Саме такі мультфільми презентує серія видавництва «Мультстудія «Грані-Т». Майстерно створені малюнки та влучні репліки не залишать тебе байдужим. Спробуй і ти створити власний мультфільм.

   Загублене містечко [Текст] : п’ять історій про смурфиків від Peyo : [пер. з фр. : для мол. шк. віку] / сценарій А. Жос, Л. Партхунс ; мал. А. Марі та ін. – Харків : Ірбіс Комікси, 2017. – 64 с. : іл. ; 29 см. – (Комікс) (Життя в кольорах).

У селі смурфиків кожен займається своєю справою. Хтось розумний, хтось сильний, а хтось вміє робити те, що інші не вміють. Тільки Смурфетка, єдина дівчинка в селі, не може знайти, чим зайнятися. Але ось одного разу вона зустріла таємничу істоту, яка дуже схожа на смурфиків. Смурфетка вмовляє односельчан піти на пошуки Загубленого села – міфічного місця проживання дивних істот. Дівчинка разом з братами йде назустріч небезпекам і пригодам, адже ніхто з них ніколи не був за межами села.

   Король Смурф [Текст] : дві історії про смурфиків від Peyo : [пер. з фр. : для мол. шк. віку] / сценарій І. Дельпорте, Пайо. – Харків : Ірбіс Комікси, 2017. – 64 с. : іл. ; 29 см. – (Комікс) (Життя в кольорах).

Король Смурф. Одного разу Татові Смурфу довелося полишити Смурфидол на кілька днів у своїх справах. Та хто буде головним на час його відсутності? Після початкових непорозумінь усі погодилися, що це питання слід вирішити в демократичний спосіб — шляхом загальних виборів. От тільки народний обранець виявився не схильним до демократичного стилю правління. Смурфики поділилися на два непримиренні табори. Назріває громадянська війна…

Смурфонія фа-смурф. Коли Тато Смурф влаштував смурфський оркестр, виявилося, що один із смурфиків геть-чисто позбавлений музичного слуху. Однак він не згоден попрощатися зі своєю мрією стати музикантом. У лісі він зустрів добру фею Аврору, яка дала йому чарівний інструмент — тюрлюляфон, на якому неможливо сфальшивити.Радісний смурфик повернувся у селище, щоби вразити друзів чарівною грою. Однак фея Аврора насправді виявилася злим чаклуном Ґарґамелем, а тюрлюляфон — підступним чаклунським знаряддям, від якого смурфики заснули непробудним сном. Тепер смурфик мусить знайти спосіб їх розчаклувати…

 

   Чорні смурфи [Текст] : три історії про смурфиків від Peyo : [пер. з фр. : для мол. шк. віку] / сценарій І. Дельпорте, Пайо. – Харків : Ірбіс Комікси, 2016. – 64 с. : іл. ; 29 см. – (Комікс) (Життя в кольорах).

Це перший том всесвітньовідомої серії коміксів про смурфиків. Далеко-далеко звідси розташована чарівна країна, де в селищі Смурфидолі, біля річки Смурфки живуть дивовижні маленькі істоти — смурфики. Крім маленького зросту і блакитної шкіри, смурфики відзначаються ще й власною мовою: вони розмовляють по-смурфськи. А ще вони дуже люблять рослину, яка називається «сарсапарель». Смурфики все роблять разом і в усьому слухаються Тата Смурфика.

Чорні смурфи Безтурботне життя смурфиків опиняється під загрозою, коли серед них починається ширитися дивне захворювання. Чи вдасться Татові Смурфику знайти ліки від цієї хвороби, перш ніж усі вони, і він сам теж, захворіють?

Летючий смурфик Літати, мов птах, — віковічна мрія кожної людини… перепрошуємо, кожного смурфика. Ну, нехай, не кожного, а лише одного, зате такого, який не зупиниться ні перед чим, щоб урешті-решт здійснити свою мрію!