Ти читаєш комікси?

   Джеронімо Стілтон. Відкриття Америки [Текст] : {lля дітей мол. та серед. шк. віку : пер. з італ.} / авт. тексту Дж. Стілтон ; іл.Л. де Претто та Д Корсі. – Харків : Ірбіс Комікси, 2016. – 48 с. : іл. ; 29 см. – (Всесвітньовідомий комікс).

Це перша книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Герой живе в місті Мишанія і працює головним редактором газети “Гризун” — найвідомішого видання на цілому Мишачому острові. Понад усе на світі він любить та цінує спокій. Та коли історія всієї планети опиняється під загрозою через підступні плани зловмисних котів-піратів, Джеронімо разом зі своїми друзями та родичами сміливо вирушає в минуле. Герої переносяться у часи Христофора Колумба услід за котами-піратами, які хочуть привласнити собі честь відкриття Америки.  На Джеронімо та його друзів чекає довга та нелегка подорож Атлантичним океаном разом з експедицією Колумба.Чи вдасться Джеронімо захистити історію та допомогти Колумбу зробити своє відкриття? Дізнайтеся, прочитавши книжку!

   Джеронімо Стілтон. Слідами Марко Поло [Текст] : {lля дітей мол. та серед. шк. віку : пер. з італ.} / авт. тексту Дж. Стілтон ; іл. М. Баттальїн. – Харків : Ірбіс Комікси, 2016. – 48 с. : іл. ; 29 см. – (Всесвітньовідомий комікс).

Джеронімо Стілтон. Слідами Марко Поло – Це четверта книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Цього разу Терсілла, Котордон III та Бонзо вирушили у 1292 рік у Ханбалик — столицю Стародавнього Китаю. Вони придумали нову схему зміни історії, в яку збираються вплутати не кого іншого, як знаменитого італійського мандрівника Марко Поло! Чи зможуть Джеронімо, Патті, Бенджамін, Пандора та вічно голодний жартівник Трап покласти край злодійству котів?

   Джеронімо Стілтон. Таємниця Сфінкса [Текст] : {lля дітей мол. та серед. шк. віку : пер. з італ.} / авт. тексту Дж. Стілтон ; іл. Л.де Претто, Д. Корсі. – Харків : Ірбіс Комікси, 2015. – 48 с. : іл. ; 29 см. – (Всесвітньовідомий комікс).

Це друга книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Пригода триває! Джеронімо Стілтон, миша, що є головним редактором газети “Гризун”,  і його друзі люблять подорожувати в часі та вивчати історію світу. Цього разу вони відвідують славний Єгипет у часи побудови пірамід. Команда потрапляє на будівництво однієї з найвідоміших споруд світу – Сфінкса, що має тіло лева та голову людини. Але коти-пірати вже тут і прагнуть змінити історію та переконати фараона побудувати Сфінкса зовсім по-іншому! Здається у Джеронімо та його друзів з’явилась нова робота. Адже якщо коти-пірати змінять вигляд пам’ятника, зміниться майбутнє всього Єгипту!

   Джеронімо Стілтон. Шахраї в Колізеї [Текст] : {lля дітей мол. та серед. шк. віку : пер. з італ.} / авт. тексту Дж. Стілтон ; іл. Васабі Студіо ; графіка М. Лоріні. – Харків : Ірбіс Комікси, 2015. – 48 с. : іл. ; 29 см. – (Всесвітньовідомий комікс).

Це третя книга серії світового бестселеру про Джеронімо Стілтона. Новий комікс і нова подорож! На цей раз Джеронімо Стілтон та його команда відправляються у Стародавній Рим, країну гладіаторів, а саме у 80 рік нашої ери, у часи відкриття одного з найбільших амфітеатрів світу – величного Колізею. Проте у минуле відправились і коти-пірати. Підступні коти мають лише одну задачу – Колізей має служити їм! Що ж станеться, якщо котам вдасться втілити їхній задум?! Здається історія Риму під загрозою…На щастя Джеронімо Стілтон та його друзі зроблять усе для того, щоб історія залишилась такою, якою знає її світ, і про яку дізнаєтесь ви. Але попереду багато труднощів та пригод. Тож мандруйте разом з головними героями коміксу в Італію. Буде неймовірно цікаво!

   Джеронімо Стілтон. Хто викрав “Мону Лізу” [Текст] : {lля дітей мол. та серед. шк. віку : пер. з італ.} / авт. тексту Дж. Стілтон ; ред. Д. Фініставрі ; графіка М. Лоріні. – Харків : Ірбіс Комікси, 2017. – 48 с. : іл. ; 29 см. – (Всесвітньовідомий комікс).

Це шостий комікс «Хто викрав Мону Лізу» про пригоди Джеронімо Стілтона та його друзів ! Неймовірний сюжет, і знову коти-пірати проти команди Стілтонів, а під загрозою – метр Леонардо да Вінчі!  Читачі не тільки з затамуванням подиху слідкуватимуть за розвитком подій, а й дізнаються про епоху Ренесансу, Францію 16 століття, шедеври Леонардо та його життя!