Ти любиш комікси?!

   Воллес, Д. Бетмен. Світ очима супергероя [Текст] : [довід. вид.] / Д. Воллес ; пер. з англ. М. Восковнюк ; худож. Ж. Гомес, Б. Сотело. – Київ

Поглянь на світ очима Темного Лицаря. Бетмен розповість про невпинне протистояння зі злочинцями Ґотема. Розкриє всі секрети – від трагічної історії дитинства до безцінних прийомів боротьби із негідниками. Як самостійно зупинити велику банду або втекти з літака, що ось-ось розіб’ється? У цій книжці ти знайдеш усе, що необхідно герою-початківцю, а також засекречені матеріали з бетпечери. Найкращий на світі детектив поділиться з тобою інформацією, необхідною для того, аби зайняти місце Бетмена.

Книга розповідає про Бетмена від А до Я. Тут є інформація про транспорт, яким користується Брюс Вейн, обладнання, яке він використовує. Ти познайомишся зі смаками та вподобаннями улюбленого героя, його друзями та ворогами. Одним словом, перед нами якісна, детальна, багатоілюстрована енциклопедія про світ Бетмена. Книга буде цікавою як для тих, хто ще не знайомий з Темним Лицарем, так і для фанатів захисника Готема.

 

   Воллес, Д. Людина-павук [Текст] : [попул. вид. : для дітей серед. та ст. шк. віку] / Д. Воллес ; пер. з англ. М. Восковнюк ; іл. М. П’єрфедерічі. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 64 с. : іл. ; 27 см. – (Світ очима супергероя)

Життя супергероя і так нелегке, а тут ще й проблеми з дівчиною та на роботі… У книжці «Світ очима супергероя. Людина-павук» дотепний герой розповість, як йому вдається балансувати у подвійному житті, не втрачаючи почуття гумору навіть тоді, коли доводиться стикнутись із доктором Восьминогом чи Зеленим Гобліном. Секрети догляду за костюмом, веселі афоризми, труднощі професії – все це стане предметом розмови Павучка з героями-початківцями, які хочуть почути корисні поради, щоб теж досягти успіху.

   Симонсон, Л. Супермен [Текст] : [попул. вид. : для дітей серед. та ст. шк. віку] / Л. Симонсон ; іл. М. То ; кольори Ґ. Мензі, І. Книвіла ; пер. з англ. В. Ракуленка. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 64 с. : іл. ; 27 см. – (Світ очима супергероя)

Дізнайся про секрети Людини Зі Сталі разом з цією захопливою і проникливою розвідкою про світ Супермена. Раніше він був просто сином канзаського фермера, а тепер – легендарна Людина Зі Сталі, міжгалактичний оборонець миру та справедливості. У книзі « Супермен» Останній Син Криптона відверто розповідає про своє життя, яке він присвятив захисту скривджених, життя настільки неймовірне, що його навіть важко вповні осягнути. Це захопливі історії про досвід прибульця, який намагається прижитися серед людей, про неймовірну суперсилу, стосунки із Диво-жінкою та багато іншого. Читач отримає унікальний шанс зазирнути у внутрішній світ уславленого супергероя. У книзі вміщено також креслення одного з бойових костюмів Лекса Лютора й ексклюзивний постер із Суперменом.