Радіо 2020

II квартал

  • День на всі сто [ Електронний ресурс] : [прямий ефір від 08.05.2020 ] / ведуча. Г. Івашова// Радіо Миколаїв 92 FM.

Інтерв`ю у телефонному режимі з Анной Чмельової про онлайн фестиваль Фест Єдності

III квартал

  • Радіодень Миколаїв [ Електронний ресурс] : [прямий ефір від 29..09.2020 ] / ведуча. Т. Бакоцька // Суспільне Миколаїв. Режим доступу: https://mk.suspilne.media/episode/33515, вільний. Загол. з екрану.

30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек. За яких умов бібліотеки можуть бути безпечними для читачів і співробітників під час пандемії COVID-19?Які проєкти для підтримки книговидання й забезпечення бібліотек книгами впроваджують у Миколаєві?Про це та інше розповіли директорка Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені В. Лягіна Тетяна Жайворонок

VI квартал

Наскільки результативною була робота працівників бібліотек у 2020-му році в період карантинних обмежень? Яким чином зміниться формат роботи бібліотек після закінчення пандемії COVID-19? Які проєкти для підтримки книговидання й забезпечення бібліотек книгами впроваджують у Миколаївській області? Гості студії: директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені В. Лягіна Тетяна Жайворонок, видавчиня, ініціаторка розробки комплексної міської Програми Миколаєва з підтримки книговидання Ірина Гудим.