Телебачення 2021

I квартал

 01.02.2021 Директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна Тетяна Жайворонок в програмі “Добрий вечір” [Відео] // ТРК НІС-ТВ. – Режим доступу: https://www.facebook.com/watch/?v=1488549788017864, вільний. – Загол. з екрану.
Директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна Тетяна Жайворонок в програмі “Добрий вечір” говорила про:
– вплив локдауну на роботу бібліотечних закладів;
– книжковий фонд та сучасні методи роботи обласної дитячої бібліотеки;
– можливості для трансформації бібліотек в соціально-освітні центри;
– сучасну дитину і книжку;
– паради батькам, як залучити дітей до читання.

11.02.2021 Новини. Учасників конкурсу “Відритий лист до захисника Вітчизни” відзначили нагородами [Відео] // Суспільне. UA/Миколаїв.− Режим доступу: https://mk.suspilne.media/episode/37645?fbclid=IwAR1zmscbdgQJD2-YhqpDnFSMG_yioxWw8jc_7euQXtKp_SjRuXy6O4oHbBY, вільний. – Загол. з екрану.

12.02.2021. «Об`єктив». У Миколаєві відзначили переможців творчого конкурсу «Відкритий лист до захисника Вітчизни» [Відео] // ТРК НІС-ТВ. – Режим доступу: https://www.facebook.com/trknis.tv/posts/892082184892902, вільний. – Загол. з екрану

12.02.2021 Відкритий лист до захисника Вітчизни – підсумки літературного конкурсу [Відео] // ТРК «Сатурн». – Режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=xII5RVDoALU&fbclid=IwAR0SnhhhqCWMrZmqFzTCva62NpDlkLh, вільний. – Загол. з екрану.
З нагоди 32-ї річниці виводу військ із Афганістану в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей імені Лягіна відбувся підсумковий етап щорічного літературного конкурсу “Відкритий лист до захисника Вітчизни”. Його вже третій рік поспіль організовує Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО. Цьогоріч майже 300 юних учасників з усієї області подали свої творчі роботи поважному журі для визначення переможців. Про що писали діти у листах до воїнів, знають наші кореспонденти

IV квартал

20.10.21. В Миколаєві відзначили сторіччя Миколаївської обласної бібліотеки для дітей [Відео] // ТРК МАРТ – Режим доступу: https://trkmart.tv/64892-2/, вільний. Загол. з екрану.
Миколаївська обласна бібліотека для дітей імені Лягіна відзначила своє сторіччя. Довгий час вона є і залишається головною дитячою бібліотекою в області. Привітати іменників прийшли представники обласної влади, відомі миколаївці та поважні гості з Києва.

21.10.2021. «Об`єктив». Миколаївська обласна бібліотека для дітей відзначила 100літнй ювілей [Відео] / Автор: Вікторія Пінчук, оператор: Ігор Федчишин //ТРК НІС-ТВ. – Режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=WjZ_Xz_UzQY, вільний. Загол. з екрану.

21.10.21 Сьогодні Головне. Ювілей Миколаївської обласної бібліотеки для дітей [Відео] // UA:Миколаїв. – Режим доступу: https://mk.suspilne.media/episode/50589?fbclid=IwAR39jo-AN7lMWCVi540K1FkmHJ4Okhonfxq7F, вільний. Загол. з екрану.
Наскільки сьогодні популярна обласна бібліотека для дітей імені Лягіна та як можна визначити популярність бібліотеки? Як змінювався заклад протягом ста років існування?Як сьогодні можна зацікавити дітей книжками і читанням? Гості: заступниця генерального директора Національної бібліотеки України для дітей з питань інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів Тетяна Шамаріна, директорка Миколаївської обласної бібліотеки для дітей імені В.О. Лягіна Тетяна Жайворонок.