Мандрівка музеями Миколаївщини

    Ми запрошуємо Вас здійснити захоплюючу мандрівку музеями Миколаївщини. Сьогодні в області діють два державних музеї: Краєзнавчий та Художній ім. В. В. Верещагіна – і понад 160 громадських музеїв різного напрямку. Ставши справжніми святилищами, музеї є й тими науково-освітніми закладами, які не тільки зберігають, а й популяризують культурну, художню та історичну спадщину українського народу, нашого південного краю.

    До складу Краєзнавчого музею входять власне Краєзнавчий музей, Музей суднобудування і флоту, Музей підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни, Очаківський військово – історичний музей ім.О.В.Суворова, Кримківський музей “Партизанська іскра”, Краєзнавчий музей в Первомайську.

    Вознесенський муніципальний художній музей ім.Є.А.Кібрика та Очаківський художній музей ім. Руфіма Судковського є відділами Миколаївського обласного художнього музею імені В. В. Верещагіна.

    Цей список літератури містить цікаву інформацію і може стати вашим екскурсоводом в мандрівці по музеях нашої області. Інформацію в ньому подано за такими розділами:

 

Історичні музеї

 

Художні музеї

 

                                                                   Громадські музеї