Категорія «Новини»

До уваги переможців Всеукраїнського конкурсу із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих і малих» 

УВАГА ПЕРЕМОЖЦІ! Національна бібліотека України для дітей для отримання нагород переможців та заохочувальних призів учасників конкурсу просить повідомити поштову адресу з індексом та мобільний телефон одного з батьків чи керівника (вчителя, бібліотекаря тощо), який подавав відеоролик на конкурс. Дані направляти на електронну пошту: t.m.kuzilova@gmail.com (Тетяна Кузілова, завідувач відділу науково-методичної роботи і бібліотечного маркетингу НБУ для дітей). …

Підсумки Всеукраїнського конкурсу плакатів «Майбутнє планети у наших руках!»

5 серпня 2022 р. Тетяна Жайворонок, директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна,  взяла участь  у пресконференції, присвяченій підбиттю підсумків Всеукраїнського конкурсу плакатів «Майбутнє планети у наших руках!» у рамках відзначення Року збереження природи та живого миру в Україні.

Професійна онлайн зустріч

27 липня 2022 р. відбулась професійна онлайн зустріч між фахівцями Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна та спеціалізованих бібліотек для дітей Миколаївщини на платформі Zoom.

Всеукраїнський онлайн-конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих». Підсумки.

Ось і добіг кінця Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих і малих» до Дня Конституції України, який проходив в усіх куточках України.

Міжнародний день захисту дітей у Zoom форматі

1 червня працівники Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна та читачі бібліотеки, багато з яких сьогодні, на жаль, знаходяться за межами Миколаєва і навіть України, взяли участь у літературно-мистецькій акції Національного музею літератури України до Міжнародного дня захисту дітей, який проходив у Zoom форматі.

Запрошуємо до бібліотеки!

Шановні читачі! Звертаємо вашу увагу, що з 1 червня 2022 року Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна частково відновлює обслуговування користувачів. Шановні батьки! Якщо ви хочете здати або взяти книжечки для своїх дітей чекаємо на вас з понеділка по четвер з 10.00 до 14.00

Український культурний фонд запускає інтерактивну «Мапу культурних втрат»

За попередніми підрахунками, понад 150 різних пам’яток та об’єктів культури були частково пошкоджені або повністю знищені внаслідок повномасштабного військового вторгнення росії на територію вільної України.

Перлини зарубіжної літератури безкоштовно від видавництва “Ранок”

У воєнний час, видавництво “Ранок” продовжує підтримувати своїх читачів. Саме тому і саме зараз видавництво надає доступ до електронних версій найпопулярніших книжок на безоплатній основі.