Чари української пісні

     Українська мова входить до трійки найкрасивіших мов у світі. Саме до Дня української писемності та мови відділ мистецтв підготував пісенне свято «Чари української пісні», присвячене найпоширенішому і найбагатшому виду усної народної творчості – пісні. На захід запросили учнів 3-а класу ЗОШ №13.
Нашу пісню легко впізнати вже за першими акордами. Надзвичайна мелодійність, гармонія,поетичність, чуйність, життєлюбність є невід’ємними рисами української пісні. Учні познайомилися з жанрами українських народних пісень. Спробували свої сили у виконанні жартівливих, дитячих, обрядових пісень. Дівчатка з захопленням плели українські віночки, які потім із задоволенням приміряли. Для хлопців теж знайшлося завдання: вони вписували у клітинки кросворду назви українських народних пісень за описом. А от над головоломкою «Заплутаний клубок» прийшлося поміркувати всім.
З чудовим настроєм діти залишали захід: адже, доки живе пісня, доти житиме і народ. Тож нехай завжди наше життя прикрашає пісня, хай приносить вона у наш дім лише радість і щастя!