Годинка сімейного відпочинку «Дружня сімейка»

       Хоч сьогодні на вулиці йде дощик, та у нас у бібліотеці тепло, затишно і весело, адже ми святкуємо Міжнародний день СІМ’Ї.
Напередодні цього чудового свята, 14 травня, читальна зала відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів перетворилася у справжню квест-кімнату для родин наших читачів. Основне завдання нашої гри – знайти ключ, використовуючи завдання-підказки.
Бажаючих виявилося достатньо, тому ми грали аж у три заходи. Тож, сьогодні з нами грали родини: Деменнікова Нікіти, Черненко Вероніки, Шутила Романа, Кобельчук Марії, Мельничук Мирослави та Матвеєва Дениса.
Учасники мандрували читальною залою, відшукували завдання і виконували їх, щоб перейти до наступного. Книги на полицях слугували їм підказками. Сім’ї читали вірші Сашка Дерманського, відгадували визначні місця країн світу, малювали драконів, виконували піратські головоломки, розігрували у ляльковому театрі книги «Буратіно» міні-вистави, вигадували імена нашому бібліотечному прибульцю, грали у «Смачну арифметику» разом із Сонячним ведмедиком і цитували відомі рядки знаменитого вірша Тараса Шевченка. Звичайно, ключ знайшли всі учасники. Задоволені та з усмішками вони виходили з читальної зали.