Найзагадковіший художник ХХ століття

      Жодна картина у всій історії мистецтва не викликає такого захоплення і одночасно обурення глядачів, як «Чорний квадрат» Казимира Малевича.
Чому ця дивна картина висить в галереї серед безлічі чудових, визнаних творів живопису? У чому ж її цінність? Чому безсмертним класиком вважається Казимир Малевич? У чому ж справа? На ці та інші питання отримали відповідь учні дев’ятих класів Миколаївського класичного ліцею. Адже, 16 листопада працівники відділу масової роботи та естетичного виховання запросили їх на арт-знайомство “Казимир Малевич: шлях до супрематизму”.
Окрім маловідомих фактів біографії художника, діти дізналися про напрямки, течії, жанри образотворчого мистецтва. Сама ж картина викликала безліч асоціацій та думок у юних мистецтвознавців. До того ж, у них була чудова нагода спробувати свої сили у супрематизмі. Кожен з присутніх на заході мав змогу власноруч намалювати картину у стилі «Чорного квадрата». Дякуємо учням за активну участь у заході та представлені роботи. Бажаємо їм творчих успіхів та натхнення.