Знай наших!

До 90 – річчя з дня народження Чингіза Айтматова Посольство Киргизької Республіки в Україні та Національна бібліотека Україна для дітей оголосили Всеукраїнський конкурс-виставку дитячих малюнків під назвою «Сторінками книг Чингіза Айтматова», в якому взяло участь понад 4000 тисячі дітей з усіх куточків України. Миколаївською обласною бібліотекою для дітей ім. В. О. Лягіна було проведено обласний тур конкурсу, на який було направлено 92 творчі роботи з міських, районних бібліотек для дітей, бібліотек – філій районних ЦБС та публічних бібліотек ОТГ Миколаївської області.

Малюнки переможців обласного етапу конкурсу було надіслано на розгляд Головного журі. 24 жовтня Національною бібліотекою України для дітей було визначено абсолютних переможців у трьох вікових категоріях. Приємно, що серед них Едимо Софія Аліс Дженефер з села Кам’яне Новобузького району Миколаївська області, яка посіла ІІІ місце в конкурсі у віковій групі від 6 до 9 років. Вітаємо переможця!
За результатами конкурсу видавництвом «Авіаз» виданий альбом, підготовлений Національною бібліотекою України для дітей за фінансової підтримки Посольства Киргизької Республіки, до якого увійшли роботи 150 фіналістів конкурсу.