Хай в серці кожної дитини живе любов до України!

День Незалежності – найважливіше свято для будь-якої країни. І кожен українець є частинкою незалежності нашої країни, кожен розбудовує її становлення та міцність. 24 серпня – свято для кожного, в кого Україна в серці, в думках і мріях. 20 серпня 2020 р., напередодні українських загальнодержавних свят Дня Прапора і Дня Незалежності України, фахівці Миколаївської обласної бібліотеки для дітей для дітей ім. В. О. Лягіна провели в «Каштановій бібліотеці» святковий захід «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

Бібліотекарі надали дітям цікаву пізнавальну інформацію про історію святкування цих визначних державних свят, про героїчну історію нашої держави, її видатних діячів, природні багатства, рідну мову українців тощо. А потім маленькі читачі з задоволенням відповідали на питання вікторини «Що ви знаєте про Україну?», згадували імена видатних українських письменників – авторів улюблених дитячих книг, грали в цікаві ігри «Справжні українці», «Сплети віночок», «Збери квіточки та «Гаряча картопля», відгадували загадки про українські національні страви. А наприкінці — малеча поринула у веселий танок.

Всі присутні на святі отримали велику порцію позитиву, гарного настрою та гордості за рідну Україну. Такі заходи виховують у дітей любов до батьківщини, спонукають дітей до читання та вивчення української літератури.

Вітаємо усіх з Днем Незалежності України! Щиро зичимо міцного здоров’я, наснаги, миру та добра!

Хай з кожним днем міцніє Україна,
Своє коріння діти бережіть.
Нехай у серці кожної дитини
Про Україну пісня прозвучить!

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *