1 вересня – День яскравих вражень та цікавих знань

Після тривалих карантинних буднів нарешті всіх нас об’єднало шкільне свято – День першого дзвоника.
Миколаївська обласна бібліотека для дітей спільно з Національною скаутською організацією «Пласт» провели низку ознайомчих заходів для школярів миколаївських шкіл. Це були пласт- інформини та інтерактивні гутірки для учнів 6 та 7 класів ЗОШ №13, а також квест-гра для гімназистів семикласників Миколаївської гімназії №2.
Діти з цікавістю відкривали для себе, що таке Пласт, хто такі пластуни і що ж означає жити по-пластунському?
Для цього слід дотримуватися чотирнадцятьох правил пластуна: бути вірним слову, сумлінним, точним, ощадливим, справедливим, ввічливим, доброзичливим, врівноваженим, корисним, пильним, слухатися пластової старшини, берегти своє здоров’я, любити красу і дбати про неї, завжди залишатися доброзичливим. Пласт ставить за мету виховати активних патріотів. Тому кожен пластун намагається бути корисним своїй державі і тим, хто поруч. І всі разом пластуни щодня роблять добрі справи.
Саме про це йшлося в ігровій формі на різних зупинках квесту, де діти проявляли свої співочі, творчі та інтелектуальні таланти в таких іграх, як «QR код. UA», «Однострій: знайди пару», «Пластунські вузли», «Пісенна круговерть», «Загадкова торбинка» та кросворд «Україна – моя…».
Пласт виховує добрих громадян-патріотів і щасливих людей. Виховання і самовиховання у Пласті вже понад 100 років склалося в ефективну систему. Сьогодні Велика Пластова гра триває… Візьми в ній участь і ти.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *