Патріотичний урок «Моя країна Україна»

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче та відповідальне.
Вже традиційно перший день навчального року учні шкіл міста проводять разом з Обласною бібліотекою для дітей ім. В.О. Лягіна.

Дотримуючись умов карантину, в цей день бібліотекарі завітали до учнів 5-а і 5-в класів МЗОШ № 13. Для них працівники відділу обслуговування учнів 5-9 класів провели літературно-патріотичний урок «Моя країна Україна».

Програма свята була інформативно насиченою та пізнавальною. Діти залюбки брали участь в інтерактивних іграх, відповідали та запитання історичної та географічної тематики, брали участь в іграх, та конструювали свій іменний козацький герб.

Під час заходу учні відкрили для себе багато нового і цікавого, зокрема, що наша країна велика за розмірами, а її історія багата на події і імена. А де які наші споруди навіть увійшли у спадщину ЮНЕСКО, як величні надбання нашого народу та всього світу. І до яких варто мандрувати, щоб побачити своїми очима те, що вважається надбанням не тільки України, а і всього людства. При цьому необов’язково їхати в той чи інший куточок країни, адже можна здійснити віртуальну подорож за допомогою книг, яких так багато в бібліотеці.

Приємно, що учні під час зустрічі проявили неабиякі знання з історії України, її культури та традицій і впевнено довели, що вони ростуть справжніми патріотами своєї Батьківщини.
Новий навчальний рік стартував і для бібліотекарів, і для юних читачів!

Коментарі 1

  • Молодці бібліоткарі. Дуже багато пізнавального. А головне – привертають увагу до книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *