Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «ЛІДЕР ЧИТАННЯ – 2021»

  Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна спільно з управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської обласної  державної  адміністрації протягом червня – серпня 2021 року проводила обласний тур Всеукраїнського конкурсу для читачів-дітей «ЛІДЕР ЧИТАННЯ – 2021».

Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» проводився спеціалізованими бібліотеками України для дітей за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей, за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

До фіналу обласного туру дійшли 5 учасників з таких бібліотек  області: Братська бібліотека-філія для дітей Братської ЦБС Братської селищної ради (читач бібліотеки – Диренко Костянтин), Веселинівська дитяча бібліотека-філія КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради (Рубана Дар’я), Сектор з обслуговування читачів-дітей КЗ «Новоодеська публічна бібліотека» (Пісковець Ксенія), Публічна бібліотека для дітей КЗ «Новобузька ПБ» Новобузької міської ради (Яремчук Анна), Бібліотека для дітей Березнегуватської селищної ради – відокремлений підрозділ Публічної бібліотеки (Білоконь Михайло).

Керуючись Положенням про Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» та Положенням про обласний тур «ЛІДЕР ЧИТАННЯ» журі, розглянувши роботи учасників конкурсу, ухвалило визнати переможцем:

Диренка Костянтина ( 12 р.), читача Братської бібліотеки-філії для дітей Братської ЦБС Братської селищної ради. 

Вітаємо переможця!

Обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна щиро вітає  переможця, висловлює подяку всім учасникам конкурсу та  бібліотекарям – організаторам конкурсу на місцях.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *