Обласна онлайн нарада «Ідеї на майбутнє: творчий підхід до планування-2022»

17 листопада 2021 р. фахівці Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна підготували та провели Обласну онлайн нараду за темою «Ідеї на майбутнє: творчий підхід до планування-2022».

Учасниками заходу стали 48 бібліотечних працівників Миколаївської області.
Нараду відкрила директорка обласної бібліотеки для дітей ім..В.О. Лягіна Жайворонок Тетяна Анатоліївна з прев`ю «Бібліотека для дитини 2022: якою їй бути?». Запрошений гість, Кузілова Тетяна Михайлівна, завідувачка відділу науково-методичної роботи і бібліотечного маркетингу Національної бібліотеки України для дітей у своєму виступі «Планування 2022:пріоритети, особливості роботи, напрямки взаємодії» надала основні орієнтири в роботі бібліотек для дітей України на 2021 рік.

В рамках блоку «Професійний кейс порад від фахівців Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.В.О. Лягіна» Романченко Олена Леонідівна, заступник директора і Нахова Тетяна Іванівна, завідувачка науково-методичного відділу, представили учасникам заходу «Основні акценти і обласні бібліотечні ініціативи 2022 року».

Далі нараду продовжили фахівці обласної бібліотеки для дітей.
Щербак Вікторія Євгенівна, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу, ознайомила присутніх з пам’ятними датами 2022 року «Гортаючи сторінки календаря». Цікаву презентацію «Креативні рішення в реалізації культурно-просвітницької діяльності бібліотек: огляд офлайн/онлайн форм роботи» представили завідувачка відділу обслуговування дітей та учнів 1-4 класів Голосна Оксана Євгенівна і Чмельова Ганна Леонідівна, завідувачка відділу обслуговування учнів 5-9 класів.

Провідний методист науково-методичного відділу Рущак Зоя Михайлівна ознайомила учасників заходу з фаховим виданням з питань обслуговування дітей «Бібліотека у форматі «Д». А завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Голенко Ірина Олександрівна акцентувала увагу присутніх на «Огляді корисних електронних ресурсів, програм і платформ».

Всі учасники Обласної наради дійшли висновку, що теми заходу були цікавими та актуальними, і стануть їм у нагоді у плануванні бібліотечної роботи на наступний рік.
Усі матеріали онлайн наради будуть розміщені на офіційному сайті обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна у розділі «Бібліотекарям».

Матеріали наради дивись тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *