Сьогодні день був гамірним і не тому, що волала повітряна тривога, а тому що до відділу обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів завітали новенькі читачуни!!!
Безстрашні
учні 4 класу Миколаївської гімназії № 7 разом із суперучителем та батьками завітали на екскурсію до бібліотеки, а разом з тим – пройшли квест-гру “Замкнені у бібліотеці” та взяли участь у майстер-класі “Сердечко”.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Дякуємо за активність