День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

Фахівці відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна долучились до Дня безпечного Інтернету і провели тематичні онлайн-зустрічі із учнями 8-Г класу школи №11 та 8-А класу школи №13.

Під час уроку бібліотекарі обговорили з дітьми актуальні проблеми сьогодення: фейки, маніпуляції й пропаганду в інтернеті, а також “інформаційні бульбашки” та способи, що допоможуть від них уберегтися.
Сучасний світ диктує свої вимоги, наразі ми всі живемо “зі смартфоном у руках”, але, все одно, завжди маємо дбати про свою безпеку: і фізичну, і цифрову!

Як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні можна дізнатись за хештегами #SID2023 та #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *