Із самого ранку п’ятикласники Миколаївської Гімназії №6 доєдналися до Всеукраїнської акції “16 днів проти насилля”. Запам’ятали 5 фактів насилля, які види насилля існують, як розрізнити де міф, а де реальний факт домашнього насилля. Грали в ігри, через які ознайомлювались з цією темою. Слушні поради щодо запобігання насиллю, номери телефонів швидкого реагування для дітей запам’ятались нашим юним читачам.
Тільки любов, взаєморозуміння, повага зроблять наш світ кращим, добрішим і без насилля!!!![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
Дякуємо за зустріч!
Будьте з нами на зв’язку!
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)