Сьогодні, у межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насилля”, відбулася ранкова зустріч із учнями шостого класу Миколаївської гімназії №25. Бесіда-спілкування “Мій світ без насильства” супроводжувалась цікавими інтерактивними іграми, вікторинами з розкриттям теми заходу. Діти проявили свою зацікавленість, обізнаність і активність.![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
![🙋♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f64b_200d_2640.png)
Захід вдався цікавим і продуктивним!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Чекаємо на наступні зустрічі! ![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
![🙋♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f64b_200d_2640.png)
![🙋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td5/1.5/16/1f64b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)