Десять років тому на Майдані український народ вперше заявив про себе, як суб’єкта влади, бо у нас було єдине бажання – бути серед європейських держав. Українці відстоювали це право на Майдані, деякі з них віддали своє життя, їх назвали Небесною Сотнею![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Сьогодні Україна знову проходить велике випробовування. І майданівці були першими з тих, хто пішов виборювати одвічне право українців на гідне життя та право бути вільними.
Завжди пам’ятаймо про Героїв Небесної Сотні та усіх, хто віддав своє життя у цій війні, та будьмо достойні їхнього подвигу!![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
На заході приуроченому до цієї дати – Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, присутні учні восьмих та дев’ятих класів Миколаївськаої гімназії № 25.
Дякуємо за активність![💗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f497.png)
![💗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f497.png)