Сьогодні, в Міжнародний день толерантності, до нас на захід завтали учні-семикласники Миколаївської гімназії №11. Ознайомилися з типами толерантності, запам’ятали поради щодо самовиховання в собі толерантної людини, виокремлювали якості толерантної та інтолерантної особистості. Грали в ігри, проходили квіз, підбирали слова до поняття толерантність. Дякуємо за активність!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Усіх охочих чекаємо на наші заходи: цікаві, інтерактивні, пізнавальні , позитивні, активні![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
![💗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f497.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
![💗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f497.png)